İlk seyahat aracıyla çok uzaklara gidip düşündüğüm her şeyden uzaklaşmak, sıcağın altında soğuk denize yaklaştıkça içimin ürpermesine ve sıcak tene değen tuzlu soğuk her damlanın üzerimde bıraktığı etkiye karşı koyamamayı yaşamak istiyorum.
Şu an bunu istiyorum evet nedenleri niçinleri sorgulamak yerine kitap okurken uzaktan annesini dinlemeyen çocuğun ağlama sesini dert etmek istiyorum ama kulaklıktan gelen en sevdiğim şarkıların melodisi bu derdi zevke dönüştürsün bunuda istiyorum.

Sponsor Bağlantılar

Descartes gibi kuşkucu olmak yerine Dogmatizmin dibine vurmak.. Hiç olmadığım kadar başkası olmak, adını bile bilmediğim sahil kasabalarında salına salına gezmekte istiyorum. Bunuda bunuda istiyorum.

Tamam sıkıldınız biliyorum, aslında bilmekte istemiyorum ne düşündüğünüz umrumda olmasın, hatta empati nedir hiç yaşamayayım. Dünyanın merkezide ben olayım diyorum ya hiç olmadığım kadar başkası olmak..

Şimdi bütün iplerimi koparmak, kopardığım ipin işe yaramayacağını düşününce toparlanıp şöyle güzel bir düğüm atmak istiyorum. Biliyorumki o düğüm artık o ipin en sağlam yeri, merak etme unutmuyorum, o ipe asılınca elimi en çok acıtacak yerde o düğüm olacak biliyorum ama kopmayacak tekrar teselli edicek bu beni.

Hmm..

Yok ya bu da değil, başka bir şey benim istediğim sınırlanmamış, çizilmemiş, yazılmamış, düşünülmemiş bambaşka çok sıradan belki ya da çok marjinal biraz cool, biraz tanrı, biraz sevgi, biraz anlayış eksikler tamamlansın istiyorum hadi ama bunu sende istiyorsun!