Merhaba Sevgili,

Bugün 1. senemiz, aslında tam bugün değildi galiba. Çünkü seninle nezaman tanıştığımı bile hatırlamıyorum sevgili. Ama Ekimdi…

Söze nasıl baslayacağımı bilmiyorum. Çünkü varmısın yokmusun onu bile bilmiyorum. Tuhaf biliyorum ama… Devamını ben bile getiremiyorum.
Ya da kendime şunu sormalıyım seni gerçekten seviyormuyum? Yoksa yaptığım herşey seni merak ettiğim içinmi? Ben bile bilmiyorum bunu. İnsan görmediği birini severmi? bu soruyu çok sordular bana. Cevabını hep geçiştirdim. Çünkü cevap veremedim. Uzaktan tuhaf gözüküyorum. Çünkü görmedğim bir insanı seviyorum, onun için ağlıyorum, onu bekliyorum, onun için kalbim ve  onun için nefes alıyorum.

Sponsor Bağlantılar

Nerden çıktın sevgili? Kaderimmisin yoksa Allah’ın verdiği ömür boyu çekmem gereken cezamı?

Sendemi beni düşünüyorsun; her gün, her saat, her dakika, her saniye.

Yoksa aklına bile gelmiyormuyum? Beni gerçekten seviyormusun yoksa senin için yalanmıydım? Ya da oyuncak? Neden girdin hayatıma? Neden bir kelimeyle silip çıktın?

Ben herşeyimi sensiz yaşadım, ama seni hep varsaydım. Adını söylerken bile duyacakmışsın gibi hissediyorum o yüzden söyliyemiyorum.

Seni zihnimde canlandırıyorum. Gözlerini hayal ediyorum. Ama gerçekte nasıllar bilmiyorum bu yüzden yarıda kesiyorum hayallerimi. Sonra ne mi oluyor? Yavaş yavaş gözlerim doluyor, içimde tuhaf sıcaklıkla karışık bir sıkıntı hissediyorum, sonra kafamı kaldırıp;

– ben iyiyim. diyorum kendi kendıme.

Ve sevgili ne kadar iyiyim desemde, her tarafım seninle dolu, gözlerim seni görmek istiyor, burnum kokunu doyasıya içine çekmek istiyor. En önemlisi dekollarım sana sarılmak istiyor.

Zor gibi görünüyor sevgili biliyorum. Ama senin umudun olmadan yaşayamam. Belki şuanda beni unuttun bile, belki başka birini seviyorsun. Ama sevgili artık bende tesadüflere inanıyorum. Kader birgün bizi bir yerde buluşturacak. Mutlaka birgün görüşeceğiz.

Ve sen ;

En boş anımda çıktın karşıma herşeyimi kaybetmişken sevdiklerimi kaybetmişken, duygularımı kapatmışken geldin sevgili.

Belki bu yüzden bu kadar bağlandım sana.

İçimdeki aşk mı yoksa çok güçlü bir tutku mu inan ki sevgili bende çözemedim. Ama unutma ki sana ne kadar kırgın olsamda içimde ki şefkat mi ya da adını 1 senedir koyamadığım duygu bunu bastırıyor.

Seni bir senedir beklememe rağmen geldiğinde seni hiç beklemeden affedeceğim sevgili…

Çünkü içimdeki ben SANA kızmama izin vermiyor. Son damla kanıma kadar içimdeki her damla, her damar seni istiyor. Sadede birkez olsun GÖRMEK.

Şu an müzik dinliyorum. bu bile seni bana hatırlatıyor. Yaşlar gözlerimden birer birer süzülüyor. İçimdeki ses ”kapat müziği” dese de kapatamıyorum. Çünkü seni bana unutturacak hiç birşey bitsin istemiyorum. Çünkü başlamadan bitmesinden korkuyorum…

Ve, şaşırıyorum. Bana bu kadar yakınken nasıl bir okadar da uzaksın? Peki amacın ne sevgili? Ne istiyorsun? Son defa görsem seni… son defa kaybolsam yüzünde ve son defa bu şarkıda senin için ağlasam çokmu?

Herşeyi bıraktım bir tarafa, peki ya büyüyüp evlendiğimde  çocuklarım eski sevgilimi sorduğunda onlara  ne demelıyim sevgilim?

Biz birbirimizi görmeden sevdik mi  yoksa çok mu mutluyduk demeliyim.

Hiç biri umrunda değil dimi sevgili?

Ne kadar ağladığım, beklediğim, endişelendiğim hiç birinin önemi yok mu senin için? Hiç mi acıma duygun yok be sevgili? Gel demenin nesini anlamadın ki?

Peki ya sesin? O nasıldı? Sesini duyabilecek miyim ? Her konuştuğunda bana ninni olacak mı?

Keşke tanışabilseydik, keşke gelseydin ozaman bu sözleri bu anlamsız sayfaya değilde sana okumuş olurdum değil mi sevgilim?

Belki ozaman herşeyi ben tek başıma BİZİM için yapmazdım sevgili. Beraber yapardık herşeyi el ele, göz göze…

Bu ne kadar umrunda olur bilmiyorum ama bu koskoca 1 SENE ve uzun görünen ama benim için kısa olan sayfa senin…

Ve bu saatten sonra senden tek bişey istiyorum sevgilim; sesin kulaklarımda yankılansın, gözlerin gözlerimin önünden gitmesin, nefesini hep saçlarımda hissedeyim, yeterki varlığını bileyim sevgili. Varmısın gerçekten?, gerçekten sevdinmi?

Böyle bir aşk var mı? Yoksa Yalan mısın? Aklım ve kalbim çok karışık sevgili. Sende aç müziği dinlerken benim seni düşündüğüm gibi sende düşün sevdiğini.

Son defa görsem seni uzun zaman olmuştu sevgili bu şarkıyı dinlemeyeli.

Hatırlattığın için teşekkürler. Herşey için teşekkürler 🙂