Yüz terörist öldürülmüş. Seksen tane de yaralı kaçmış. Bir hesaplama yapamlım bakalım bu duruma göre terör ne zaman biter. Bu adamlar çok çiftleşmiyorlar mı? Dağda ne yapacak garibim, malum iş dışında. Her birinin altışar tane çocuğu olsa. Eee by adamlar çocuklarını da erken evledirdiğine göre, onların da tahmini altışar çocuğu olsun. Altı çocuk çarpı yüz altı yüz etti mi? Bu çocukların çocuklarının çocukları da var. Bak şimdi ben karıştırdım hesabı. Siz, buna göre hesaplayın bakalım terör kaç göstermelik operasyonla bitirilir?
Işık Koşaner biraz şımarınca, ses kayıtları hemencecik video sitesinde çıkıvermiş. Allah allah. Bizim istihbarat çok kuvvetli o yüzden bu ses kayıtları hemencecik ortaya çıkıyor. Neyse bu söylediğime ben de inanmadım. Işık Koşaner terör konusunda ki zaafiyetlerden yakınıyormuş. Bir nevi terörü askerin çözemeyeceğini itiraf ediyormuş. Eee bizim ışıkçılar rahat durur mu? Hemen atlamışlar haberi üstüne. Zaman’e gazetesi özellikle çok ilgi göstermiş. Şimdi bunlar askeri çok seviyor ya, ondan olsa gerek.

Sponsor Bağlantılar

Terör ne zaman biter. Teröri bitirmek için ilk önce teröre karşı canını ortaya koyan şehitlerin hakkını vermek lazım. İlk önce “şehit cenazesi bulundu” dendi. Sonra “yanlış tespit” dendi. Daha sonra “şehide ceset” dendi. Sonunda İçişleri Bakanı düzeltme yaptı. “Evet bu ceset uzuvları doğru kişinin” dedi. Kendi şehidinin cenazesini bulmaktan aciz bir hükümet, sizce terör sorununu ne zaman bitirir ya da şöyle söyleyelim: “Terörün yarattığı kaosta halkını sindirmeyi başaran bir devlet sorunu çözmek ister mi?”