Mainz, 18.01.2014

İnsan, yüce yaratιcιnιn „imtihan sιrrι” gereği kötülük yapabilme kapasitesi ile var edilmiştir. İnsan dilerse şeytanιn „uydusu“ olur, dilerse de Allahιn rιzasιna uygun bir hayat sürüp iyiliğin ve hayrιn peşinden koşarak hem bu dünyada „mutluluğu“ ve hem de öteki hayatta „ebedi saadeti“ yakalar. Allahιn koyduğu yasalarι peşinen reddedenlerin büyük bir azap ile uyarιldιklarι açιktιr. Ancak Allah ile aldatanlarι „alçaltιcι“ bir azabιn beklediğini de yine Kuràn defaatle haber vermektedir. Allah ile aldatmak yeni moda bir aldatma türü değil aksine çok kadim bir tarihi bulunan bir gelenektir.

Sponsor Bağlantılar

Allah ile aldatmanιn ölçülerini anlamak gayet basittir: Özellikle insanlarι „din adιna Allaha“ değil de cemaatine, kliğine, kulübüne, camisine, dergâhιna, tezgâhιna çağιranlarιn hepsi Allah ile aldatmaktιr. Tarihin en büyük din davetçileri olan Peygamberlerin hiç birisi insanlarι kendisine çağιrmamιş ve bu „davet“ karşιlιğιnda herhangi bir „ücret“ de talep etmemişlerdir.

İnsanlarι „din ve diyanete“ çağιrιyorum diyerek muhteşem bir saadet zinciri oluşturup insanlarιn hem gönüllerini ve hem de ceplerini esir alan bazι „sevgi ve hoşgörü kalpazanlarι“ kendilerini saklayarak haklarιnda bir illüzyon oluşturmak yoluyla emirlerindeki servet ile yetinmeyip Milletin „değerlerini“ yok etmeyi amaçlamιşlarsa işte bunun adι „Allah ile aldatmak“ olur.

Eğer siz yahudileri ve bilumum ateist ve ataistleri en derin muhabbetle sever ve Müslümanlardan nefret ederseniz,

Eğer siz İsraile meşru otorite deyip şehitlere terörist yakιştιrmasι yapmaya kalkιşιrsanιz,

Eğer siz kendi ülkenizin milli bankasιnι yahudilere peşkeş çekmeye kalkarsanιz,

Eğer siz Müslümanlara Karun ve Firavun deme küstahlιğιna ve kibir zehirlenmesine tutulursanιz,

Eğer siz Müslümanlara ağza alιnmayacak derece de alçakça beddualar ederseniz,

ve buna rağmen olimpiyatlarda Hz. Peygamberin (hâşâ!) yarιçιplak genç kιzlarιn „Ankaranιn Yollarι“ şarkιsιnι dinlemek için salona geldiğini iddia edecek kadar insaf ve izàn yoksunu haline geldiyseniz işte bunun tam adι „Allah ile Aldatmaktιr“ Allah samimi müminleri Allah ile aldatan aldatιcιlarιn şerrinden muhafaza ve emin buyursun.

Cemaat Medyasι Resmen Dağιttι.

Evet önce şu önünde prof yazan zιrnιk akιl bulunmayan ve “Peygamberin bile kιblesi şaştι oğlum” diyecek kadar dinini donu kadar önemsemediği belli olan bu hilkat garibesi zavallι adamdan sonra adιna gazete denen pravdanιn yavrusu olmak için çabalayan paçavralarιnda yazdιklarι ve “yazdιrιldιklarι zιrvalar” artιk en tahammüllü insanlarι bile delirtecek cinsten. Resmen ülkenin geleceğine kasteden bu zavallι güruh ülkemizi alenen ingilizce yayιn paçavralarι marifetiyle elin gâvuruna gammazlιyorlar. Bir kalιn kafalι liboş ise “efendisinin bevlini şifa niyetine içen uşak misali” ülkenin nükleer santral meselesinin atom bombasι yapma niyetini ifşa ettiğini yazacak kadar bir akιl tutulmasιna girişiyor. Saman tadιndaki üretilmiş haber platformunun başιndaki müsvedde herif başbakan ile “Yezit” kιyaslamasι yapacak kadar alçalabiliyor. Üstadιn “çukur” demiyorum zira çukur da bir “seviye” demektir dediği gibi gerçekten bunlara insanιn alçak demesi bile “zait” hale geliyor.

Bu ne derin bir nefret, bu ne akιl almaz bir saldιrι. Bu ne iğrenç bir karalama kampanyasι. Bu ne acayip bir kölelik anlayιşι. Bu ne garip bir İslâm anlayιşι. Bu ne kadar salakça bir yaklaşιm. Bir insan bu kadar ülkesine düşman olabilir mi? Bu nasιl bir ihanet şebekesi. Bu güç ve salahiyeti nereden alιyor bu vatana ihanet edebilecek kadar alenen pervasιzlaşan bu „örgüt“ nasιl bir güç ile hareket ediyor ki Milletin başbakanιna sahip çιkmasι karşιsιnda bile adιna „Sulhname“ denen ama içinde yine bildik „zιrvalar, küstahlιklar ve ekâbir tavιrlar“ bulunan bir „savaşnâme“ gönderip geri adιm atmayι bιrak savaş naralarι atιp gönüllü kölelerine savaş baltalarι ile saldιrι emri veriyor.

Aldatan bizden değildir.

Aldatan bizden değilse (hadis-i şeriftir) Allah ile aldatan iki kere bizden değildir. Ben bu kendini bilmez, haddini bilmez ve ihanet şebekelerinin değirmenine su taşιyanlara siz de kim oluyorsunuz demekteyim. Ve şunu çok iyi bilin ki çok yakιn bir zamanda Millet sizi tamamιyla tasfiye edecek. Milletin size karşι yanlιş algιlarla oluşturduğunuz „sempati“ tamamen kayboldu. Otuz senede biriken sempatiyi bir kaç ayda yerle bir ettiniz. Millet bu duruma gerçekten üzülüyor. Şahsen ben sadece ülkemin kayιplarι adιna üzülmekteyim. Yoksa bu „yιlιşιk takiyyenin“ son bulmasιnda büyük bir hayιr görüyorum.

Müslümanlara her türlü aşağιlamayι reva gören bu ateşli silahlardan çok daha büyük tahrip gücüne sahip örgütün yaptιğι beddualara bile dua ile cevap verecek kadar muttaki olmadιğιm için ve ülkesini seven, Milletinin istikbâli için kendi çapιnda kaygιlarι olan sade bir vatandaş olarak üzerime alιndιğιm o beddualara cevap vermek istiyorum. Gazeteleri ve kanallarι „foseptik çukuruna“ çeviren bu zavallιlar her gün birileri için „ölüm“ temennisinde bulunurken „karanlιk“ evlerinde kandιrιlmιş gencecik yavrulara „beddua seanslarι“ düzenleten bu azgιn aldatιcιlarι Allaha havale ediyorum.

Bu topraklarιn „hayιrhah insanlarι“ üzerinden kendilerine uluslararasι güç devşiren ve bu gücü müstevlilerle tevhid edip insanιma düşmanlιk edenlerin

Allah evlerine ateş salsιn!
Allah onlarιn birliklerini dağιtsιn!
Allah onlarι kazdιklarι kuyularda helâk etsin!
Allah onlarιn bir yere gelmesine imkân tanιmasιn.
Allah onlarι yer ile yeksân etsin.
Allah onlarιn belâsιnι versin!
Amin!

Milletini ve ülkesini sevenleri her iki cihanda bahtiyar etsin!
Amin!

Baki Selam ve Saygιlarιmla.

Ömer Erdem
Mainz/Almanya