En nefret ettiğim duyguyu buldum. Bıkkınlık… Bıkkınlık diğerleri gibi değil. Elin kolun bağlı. Kalbin sanki bedeninden ayrılmak her yerde olmak istiyor. Ama olamıyor. Sanırım seni bir yere hapsetseler dışarıya çıkmayı hayal edersin. Evini, yatağını hayal edersin. Ama sen şuan zaten özgürsün.Bıkkınlık duyduğun belki de zaten evindir, seni bunaltan arkadaşların ya da benim gibi on altı yaşındaysan babanın üniversite sınavına ne kadar az kaldığını söyleyip hayallerini gerçekleştirmen için destek olması yerine köstek olması anlamsız davranışlar sergilemesidir.

Sponsor Bağlantılar

Belki hayallerin çok uçuk kaçıkdır belki de sadece zayıflamayı hayal ediyorsundur. Benim hayallerim ise ne çok sıradan ne de uçuk kaçık. benim içimde bir şey var sanki… Vücudumu parçalayarak dışarıya çıkmak isteyen. Ona izin verdikçe daha çok heyecanlanıyorum. Biliyorum. Ben istersem dünyayı gezerim, büyük bir müzik grubunun asistanı olurum ya da Aamir Khan ile tanışırım. Kim durdurabilir ki beni? Benim yüreğim zaten buralardan çok uzaklarda… Hindistan’ın bir pansiyonunda. Bazen de Amerika’ın kasvetli bir kasabasında ya da bir bisiklet yarışında… Anlattıkça yerimde duramıyorum. Sanırım aşık olunca midede uçuşan kelebeklerin bendeki işleyişi biraz daha farklı.Galiba hayallerime aşık oldum. Benim ilk aşkım hayallerim !

Bıkkınlığımın beni hayallerimden vazgeçirmesinden korkuyorum. Çünkü bıkkınlığın hayatta hiçbir rengi yok.Bıkkınlığa hiç bir renk yakışmıyor. Ne siyah ne beyaz… Dediğim gibi bıkkınlık diğer hisler duygular gibi değil. Korkunun heyecanın bile ayrı bir neşesi var. Çünkü korku seni tedbirli yapar. Heyecan yaptığın işe özen göstermeni sağlar. Korkarsın çünkü binlerce kişinin önünde şarkı söyleyeceksin. Heyecanlanırsın çünkü o hayatındaki en muhteşem kişinin yanında hareket edemezsin. Bıkkınlık ise seni mahveder. Yorar… Sanki ölmüşsün de yeniden doğman gerekiyormuş gibi. Eğer yeniden doğmayı başarabilirsen kendi gücüne hayran kalabilirsin. Artık dünya senin etrafında senden izinsiz dönmez. Sen dünyanı ondan izinsiz yönetirsin. Şimdi hayallerimizde hepimize başarılar diliyorum.