Evet yaş otuz.  Evliyim ve birde kızım var. Bir buçuk yaşında tatlı bir kız. Şuanda kiralık bir evde yaşıyorum. İnşallah Allah ev almayı nasip eder. Bazen geçmişime bakıyorum da ALLAH beni nerelerden almış getirmiş bu seviyeye… Bazen düşünüyorum da gerçekten şaşırıyorum. İki odalı bir gecekondumuz vardı şehrin kıyı mahallesinde. Sanki dünmüş gibi geliyor o çileli yıllar. Evimiz küçüktü ama kocaman sevgi dolu yüreklerimiz vardı hayata ve zorluklara göğüs geren. Ve kocaman hayallerimiz vardı dünyaya kafa tutan.
 
Biliyorduk ki tek çaremiz okumaktı ve biz okuduk hem de her şeyi okuduk. Kitap okuduk, okul okuduk, hayatı okuduk, kendimizi okuduk ve ALLAH bizi aldı ve bir zamanlar imrenerek baktığım insanların seviyesine çıkardı. Ve şimdiler de çok rahat bir yaşamım var geçmişime inat ve pervasızca yaşıyorum aç insanları unutarak. Evet şuanda da okuyorum ama lanet. Sanki amansız bir bataklıktayım çırpındıkca beni yutan. Ey varlık sana sesleniyorum düş yakamdan bırak beni artık. Ne olur yalvarıyorum sana.

Sponsor Bağlantılar

Meğer yokluk o ızdıraplı günler ne güzel günlermiş. Meğer sen VARLIK ne çirkin şeymişsin öyle. Sen ne zaman bu sevgi dolu yüreğe hakim oldun o zaman unuttum ben: paylaşmayı, acımayı, açların halinden anlamayı, sevgiyi muhabbeti, vermeyi ve insanlığımı…