Kızlarına Tecavüz Etmiş 

Edinilen bilgiye göre 61 HC 132 plakalı aracıyla Zeytinburnu’nda bir benzinliğe giren H. Ö.’nün şüpheli hareketlerde bulunması üzerine polis tarafından üstünde ve aracında arama yapıldı. H. Ö.’ün aracında 12 kalibre 1 adet av tüfeği ve 31 adet av fişeği bulundu.

Sponsor Bağlantılar

İKİ KIZINA DA TECAVÜZDEN ARANIYOR

Bunun üzerine H. Ö. polis ekiplerince gözaltına alınarak Merkezefendi Polis Merkezine getirildi. Hakkında ruhsatsız silah bulundurmaktan işlem yapılan H. Ö.’ün tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılacağı sırada polis haber merkezinden gelen bir ihbar üzerine yapılan araştırmada, H. Ö.’ün Trabzon’da bulunan kızları S.Ö(1994) ve S.Ö.’ye(1992) tecavüz ettiği iddiasıyla aranması olduğu belirlendi.

Durumun öğrenilmesi üzerine ilgili makamlarla temasa geçen polis merkezi ekipleri H. Ö.’yü adliyeye sevk etmek üzere yeniden gözaltına aldı.

ÇOCUK YUVASINDALAR

Zanlı’nın 17 ve 15 yaşındaki 2 kızının Trabzon Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro ekiplerine verdikleri ifade de babalarının kendilerine defalarca tecavüz ettiği yönünde iddiada bulundukları öğrenildi.

Polisteki sorgusunun ardından Bakırköy Adliyesine sevk edilen H. Ö. tutuklanarak Metris Cezaevine gönderildi. Adliye çıkışında basın mensuplarını gören H. Ö. bir süre dışarı çıkmak istemedi.

Polisi bir süre uğraştıran zanlı daha sonra ikna olarak dışarı çıktı. Gazetecilerin sorularına küfürle karşılık veren H. Ö. tutuklanmasının hıncını basın mensuplarından çıkarttı.