Merhaba arkadaşlar, @msn.com uzantılı bir mail ve msn adresi almanız sadece 1 dk sürüyor. En basit anlatımla, alttaki resme tıklayın, açılan sayfada ilgili alanları doldurun. Hepsi bu kadar. Burada yapmış olduğunuz işlem aslında mail adresi almak ama buradan mail adresi aldığınızda otomatik olarak msn adresi de almış oluyorsunuz. Yani adiniz@msn.com şeklinde bir mail adresiniz olduğunda adiniz@msn.com şeklinde bir msn adresinizde olmuş oluyor.

Sponsor Bağlantılar

Msn Com Mail ve Msn Alma

 
TIKLAYINIZ: https://accountservices.passport.net/reg.srf?ct=1013041196&mn=&tw=20&ru=mail.msn.hotmail.msn.com/cgi-bin/sbox%3Fjs%3Dyes&ns=msn.com&kpp=2&js=yes&cbid=2&id=963&svc=mail&ts=-11&cb=_lang%3dTR&ppHttp=0&rollrs=12&sl=1&vv=30&lc=1055
Şimdi @msn.com mail ve msn adresini nasıl alacaksınız, ayrıntılı bir şekilde açıklayalım…

@msn.com mail ve msn alma 1. bölüm

* Üstteki resme tıkladığınızda açılan sayfada ilgili bölümleri dolduralım. E-posta adresinizi, parolanızı yazıyorsunuz, alt kısımda parolayı yeniden yazıyorsunuz. Soru kısmından bir soru seçiyorsunuz ve hemen altında bu sorunun cevabını yazıyorsunuz. Diğer e-posta adresi kısmını boş bırakabilirsiniz. En altta “Karakterler” yazan yere, onun hemen üstünde resim var, o resimdeki harf ve sayıları yazıyorsunuz. Ardından “devam” diyorsunuz…

@msn.com mail ve msn alma 2. bölüm

* Açılan bu sayfada ad, soyad ve doğum tarihi bölümlerini doldurunuz. Cinsiyetinizi seçiniz. Sektör ve meslek yazan yerleri sallayın gitsin. Doldurmak zorunludur. Birde en altta evin konumu kısmında il, posta kodu ve saat dilimi kısımlarını doldurun. Posta kodu önemsizdir mesela İstanbul için 34000 yazabilirsiniz. Yine en alttaki “devam” butonuna basıyoruz.

@msn.com mail ve msn alma 3. bölüm

* Bu bölüm son bölüm sayılır. Burada sözleşme yer alır. Sözleşmeyi onaylamanız gerekiyor. Sözleşmeyi onaylamak için sol tarafta @msn.com şeklinde almış olduğunuz mail ve msn adresini aynı şekilde sağındaki boşluğa yazıyorsunuz ve en altta yer alan “Kabul ediyorum”a tıklıyorsunuz.

Msn ve mail hesabınızı oluşturdunuz. Artık @msn.com e-posta adresini kullanarak MSN’de oturum açabilirsiniz. Adresinizi hem mail hem de msn adresi olarak kullanabilirsiniz. Tüm sorularınız için bana bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yorum yazdığınızda bütün yorumlarınıza cevap vereceğim.

Msn Alma İşlemleri

* Yeni Msn Adresi Alma

* @msn.com Mail ve Msn Alma

* Hotmail ya da Windowslive E-Mail Adresi Almak

* Hotmail.fr, Hotmail.co.uk, Hotmail.it, Hotmail.de MSN Adresi Almak

* Ad Soyad Msn Adresi Alma 30 Saniye

MSN Şifre Değiştirme

* MSN Şifre Değiştirme

Not: Bu makalenin tüm hakları saklıdır. www.yenimakale.com kaynak gösterilmeden hiçbir şekilde kullanılamaz.