Siteye Bayan Sunucu EklemekSitenize gelen insanları şaşırtmak, sitenize kurumsal ve profesyonel bir tarz katmak ister misiniz? Bu uygulamada artık sitenize bay sunucu eklemenizde mümkün. Bu uygulamayı yapmak tamamen ücretsizdir. Daha profesyonel çalışmalar için ücretli olan uygulamalardan da yararlanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Bayan sunucu uygulamalarının hepsi maalesef sitenize uymayacaktır. Çünkü genellikle e-ticaret siteleri için konuşmalar mevcut. Ancak içlerinde çok kısa ve hoş konuşmalar da var. Bayanların Türkçesi çok iyi değil maalesef 🙂 Kendilerine de güzel diyemiyorum 🙂 Yine de sitenize gelenlere hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Siteye Bayan Sunucu Eklemek

Aşağıdaki linke tıkladığınızda karşınıza bayanlar ve baylar çıkacak. Hemen altlarında konuşmalarında neler söylediklerini yazmaktadır. Sol taraftan “Language” yazan bölümden “Türkisch” seçeneğini seçmelisiniz.

Siteye Bayan Sunucu Eklemek için tıklayınız.
http://www.yaoti.com/

Linkin çalışmaması durumunda forum bölümümüzden aşağıdaki konuşmalar için hangi kodu sitenize eklemeniz gerektiği yazmaktadır. Alttaki linkten ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Sitenize ücretsiz bayan sunucu eklemek için tıklayınız.

Bayanlar Türkçe Olarak Neler Söylüyor?

* Sitemize hoşgeldiniz!

* Ana sayfamıza hoşgeldiniz!

* Ana sayfamızdaki ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

* Ana sayfamızı ziyaret etmenizden memnunum.

* Platforma hoşgeldiniz!

* Merhaba! Ana sayfamıza hoş geldiniz.

* Hoş geldiniz. Bu sayfada kolaylıkla gezebilirsiniz.

* Merhaba! Foruma kayıt olmak istiyorsan, dogru yerdesin. Kullanım verilerini ekleyip hemen ziyarete geçebilirsin. Chatte hoşca vakit geçirmeni dilerim.

* Merhaba! Bu sayfamıza hoşgeldiniz. Burada entresan tekliflerimizi ve çesitli seçeneklerimizi bulabilirsiniz. Bu menüde basitçe rota belirtebilirsiniz.

* Hoş geldiniz! Sol taraftaki navigasyon ile tüm temaları direk tıklıyabilirsiniz.

* Hoş geldiniz! Bu sayfamizda, hizmetlerimizle ilgili enformasyon bulabilirsiniz. Sizin arzularınız, ihtiyaçlarınız ve sorularınız burada ön plandadır.

* Merhaba! Doğru yerdesin. Tasarruflu alışverişinde iyi eğlenceler dilerim.

* Hoş geldiniz! Bu sayfamızda tekliflerimizle ilgili enformasyon bulabilirsiniz. Sizin arzularınız, ihtiyaçlarınız ve sorularınız ön plandadır. Burada sizin için bulunmaktan memnunuz.

* Merhaba! Burada olmandan çok memnunum. Sana bu özel anasayfayı tanıtmak istiyorum. Merak ettiğin yerleri rahatlıkla tıklayabilirsin. Hoşca vakit geçirmeni dilerim.

* Hoş geldiniz! Burada, tekliflerimizle ilgili enformasyon bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz bölümleri kolayca tıklayabilirsiniz.

* Hoşgeldiniz! Sizin arzularınız, ihtiyaçlarınız ve sorularınız burada ön plandadır. Bizimle temasa geçiniz. Diğer enformasyon için menü bölümünde “kontak” veya “künyeyi” tıklayınız.

* Hoşgeldin! Burayı seçtiğinden memnun olduk. Umarım bizim site cemiyetin ziyareti zevkli geçer ve birçok yeni tanışmalar edinebilirsin. Site cemiyetin işlevini kullanabilmek için sadece kayıt olman gerekiyor. Site cemiyetimizi elbette ücretsiz kullanabilirsin. Yardım ekibine, soru ve tavsiyelerin için heran ulaşabilirsin. Navigasyon bölümünde, kayıt fonksiyonu dışında toplam temalarımızı bulabilirsin. Kaydını sevinçle bekliyorum. 😀

Bunların dışında iki tane de konuşma olmayan sadece görüntü var. Bunlar tatil sitesi için uygun olabilir.