Arist Klima, Midea Split ve VRF klimaların satış ve satış sonrası hizmetlerinde İstanbul genelinde profesyonel kadroları ile faaliyet gösteren yetkili bayidir. Bizimle irtibata geçerek garantili / garantisiz Midea Klima tamir ve bakım servisini alabilir veya yeni cihaz satışı için fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

TEL: 0212 255 77 07

Midea dünya üzerinde lider konuma sahip entegre tesislerinde klima üretimi yapan ilk 5 firma arasında yer almakta, üstün 3D DC inverter Teknolojisinde üretilen klimaları rakip ürünlere göre sağladığı yüksek enerji tasarrufu ile ön plana çıkmaktadır. Toshiba – Carrier klimaların üreticiliğini yapan Midea, bireysel split, ticari klimalar ve VRF merkezi sistem klimalarında yüksek satış adetleri ile üstünlük sağladığı Asya ve Avrupa ve Afrika pazarının yanında Amerikan pazarında da etkili satış rakamlarına ulaşmıştır.

Midea klima tüm dünyada yaygın satış ve servis ağına sahiptir. Markası altında yüksek teknolojide cihazların üretimi yapmakta ve müşteri odaklı anlayışıyla %100 memnuniyet sağlamak için yüksek çaba sarf etmekte. Bu sayede müşteri tavsiyesi en yüksek klima markası olarak piyasada yerini almaktadır.

Toshiba – Carrier İşbirliği

Kurucusu klimanın mucidi olan Carrier ve inverter klimayı icat eden Toshiba, 2004 yılında Midea ile işbirliği yaparak ortak ARGE ve üretim faaliyetlerine girmiştir. Midea Klima, 2004 yılından itibaren tüm Toshiba ve Carrier klimaların üreticiliğini yapmakta ve Midea fabrikalarında üretilen bu cihazlar tüm dünya pazarında pazarlamaktadırlar.

Midea İnverter Teknolojisi

İnverter klimalar şebekeden aldığı gerilimde değişiklik yapmadan frekansını düşürüp yükselterek ortamın ihtiyacına göre yeterli iklimlendirmeyi yapan ve bu sayede klima kompresöründe start-stop durumunu minimuma düşürerek yüksek enerji tasarrufu yapan sistemlerdir. Ayrıca inverter teknolojisinde on /of f tiplerde olduğu gibi iklimlendirme konforunda aralıklarla düşmeler meydana gelmez. Midea Klima 1992 yılında başladığı inverter araştırmaları 1997 senesine gelindiğinde hayat buldu ve üretimine başlandı. 1997 yılında ise dünyada bir ilk olan İnverter ev tipi multi-zone klimaları piyasaya sürerek geniş yankı uyandırdı.  Midea AC inverterin ardından DC inverter teknolojisini hayata geçirmiş ve frekansı doğru akımda oluşturarak çok daha yüksek enerji tasarrufu ile soğutma ve ısıtma yapan klimaların üretimine başlamıştır. 2011 kasımından itibaren ARGE faaliyetlerinin sonucu olan 3D DC İnverter klimaların üretimiyle iklimlendirme pazarında büyük başarılara imza atmıştır.

Midea Klima Servisi

Firmamız yetkili midea klima servisi hizmetlerini siz değerli müşterilimize sunmaktadır. Yetkili Klima servisi hizmetlerimizde müşterilerimizin konforuna değer veriyor, hızlı ve kaliteli servis anlayışı ile tüm Midea split, ticari ve VRF klimaların bakım ve onarımlarını yapmaktadır.  Arist, kullandığı orijinal yedek parça ve alanında uzman personeli ile satış sonrası hizmetleri gerçekleştirmektedir.  İklimlendirme sektöründe cihazların kalitesinin önemli olduğu kadar servis kalitesi de yüksek derecede önem arz etmektedir. Uygulanan cihazın doğru tesisat ile montajının yapılması, orijinal yedek parça ile tamir edilmesi ve uzman ekipler tarafından bakımlarının yapılması sistem performansını yük sek derece etkilemektedir. Firmamız müşteri memnuniyetinin yanında bu konulara da dikkat etmekte, uluslar arası standartlarda klima servisi hizmetleri sağlamaktadır. Detaylı bilgi için midea yetkili servisi sitesini ziyaret edebilirsiniz:

http://www.mideainverter.com/midea-klima-servisi/

Bizimle irtibata İstanbul genelinde Midea klima servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

0212 255 77 07