2. el araç satın almak kolaylaşıyor. Siz bulun, biz gidip bakalım.

Ototespit.com ile, ikinci el araç satın almak kolaylaşıyor. 3 kolay adımı tamamlayıp, online olarak tüm süreçleri takip edebilir, mobil cihazlarınızdan, evinizden, ofisinizden, bulduğunuz araçlar hakkında en detaylı rapor sonucunu öğrenebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Ototespit.com ile Türkiye’de başlayan yeni nesil araç ekspertiz raporu ile, bulduğunuz araçları ekspertiz yaptırmak için sadece 3 adıma ihtiyaç duyarsınız. Aracını Bul, Randevu Al, Rapor gelsin! Hepsi bu kadar.

İstanbul’un 39 bölgesinde hizmet verebilir servis ağı sayesinde, sizler Türkiye’nin neresinde olursanız olun, istanbul’a gelmeden tüm işlemleri kolaylıkla yerine getiren 3 adımlık kolaylık sağlar.

Güven, Rapor ve Sonuç

6 Sayfalık detaylı ekspertiz raporu sunan ototespit.com, 101 nokta check-up noktalarını detaylı olarak inceletir. Alt kontroller, şanzuman ve diğer tüm teknik hususları çözer ve rapor eder. Almak istenilen araçların pert kaydı, hasar geçmişi, ithal araç olup olmadığına kadar tüm ayrıntıları titizlikle inceler ve rapora işletir.

Kazandırdıkları;

* İl dışından araç ekspertizi yaptırmaya gelmeden, araç kazalı-hasarlı olup olmadığını tespit ederek, bilgi verir.
* İstanbul’da yoğun iş temposundan araç ekspertizini yaptıramadığınız durumlarda, sizlerin yerine ekspertiz yaptırıp vaktinizi kazandırır.
* Kazalı, hasarlı araç almanızı önler.
* Pert kayıtlı, ithal, hasar geçmişi olup, bilmeden satın almanızı önler.
* Aracın ilerde oluşturabilecek ilk bakım ihtiyaçlarını belirler.
* Araç ekspertiz raporunu sizlere önceden sunarak, sizlerin uzun sürede düşünmenizi sağlar. Alırken yanılgıya düşmenizi önler.
* Satış işlemlerinde, doğru yolu gösterir.

Siz bulun, biz gidip bakalım.

Ototespit.com’un sunduğu avantajlar ile sizde araç sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, online randevu alarak bulduğunuz aracı bizlere bildirmek. Sonrasında 2 saat içerisinde araç hakkında en detaylı servis raporları tarafınıza iletilir. Sizlerde böylelikle, risk almadan araç satın almış olursunuz.

Fırsatlarından haberdar olmak veya daha geniş bilgi için http://www.ototespit.com adresini ziyaret edebilirsiniz.