Bir garip duygu yaşamak. Yaşamak dediysem hakkıyla, kendini bilerek yaşamak. Ne sonunda ne de başında bir yaşam…

Bilmezsinki sonundamısın yaşamın ve bilmezsin yaşamın başında kimdi benliğin. İşte şu an ortasındasın yaşamın. Yarın varlığını kanıtlayan bir ipucu var mı? Ya da bir nefes daha alacak vaktin var mı? Hepsi muamma… Dedim ya ortasındasın yaşamın. Çizginin bir adım ötesi gelecek, bir adım gerisi geçmiş. Sen tam çizgidesin; yaşamın tam ortasında…

Sponsor Bağlantılar

Şanslısın, hala vaktin var ve şanssızsın o vaktin belki de çok dar. Sevebilmek için, sevilebilmek için, duyabilmek, görebilmek için… Hala vaktin var az da olsa. Belki de çok!

Peki şimdi düşün, hatta pencereden dışarıya bak, baktığında ne görüyorsun? Yoldan hızla geçen spor arabayı mı, yoksa o güzelim doğayı mı? Belki de seni sen yapan farkı gözlerin görecek, kulağın duyacak ve kalbin hissedecek. Yaşamında ortasındasın nasıl olsa. Ya vaktin yoksa bir an daha? Hala hazır değil misin yalnızlığa? Bir kez daha bakmak ister misin ardına?

Heyhat…

Geçtiğin hiçbir an gelmez bir daha… Baktığından ders çıkarabilirsen ne ala… Değil midirki yaşananlar ders çıkarmak içindir. Geçmişten ne öğrendiysen kar, geleceğine bir mimar. Mimarı görmezden gelip çizginin bir adım ötesinde misin hala yoksa bir adım gerisinde mi?

Yoksa zamanın ortasında mısın hala…