Dolar ve Euro gibi para birimlerinin Türk Lirası olarak ne kadar olduğunu öğrenmeniz için size hem Google’ın güzel bir özelliğini göstermek, hemde sizleri bu konuda bilgilendirmek istiyorum. Google’da “Dolar Kaç TL” ya da “USD Kaç TL” şeklinde bir arama ile bugün 1 Dolar’ın kaç tl olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde “Euro Kaç TL” ya da “EUR Kaç TL” şeklinde arama yaptırarakta 1 Euro’nun tl olarak karşılığını öğrenebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Madem böyle bir yazı hazırladım, bari işinizi biraz daha kolaylaştırayım dedim 🙂 İşte para birimleri ve TL olarak karşılıkları:

* Dolar Kaç TL?

* Euro Kaç TL?

Para Birimi Dönüştürme Uyarısı

Google, hesap makinesi tarafından kullanılan döviz kurlarının doğruluğunu garantileyemez. Döviz kurlarında yaşanan değişikler tarafından etkilenebilecek işlemler yapmadan önce geçerli kurları doğrulamanız gerekir. Döviz kurları Citibank N.A. tarafından sağlanmakta ve lisans altında görüntülenmektedir. Kurlar yalnızca bilgi verme amaçlıdır ve bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir. Gerçek işlemler için kurlar değişiklik gösterebilir ve Citibank görüntülenen kurların hiçbirinde hiçbir işleme girilmesini önermez.

anahtar aramalar: dolar kaç tl, euro kaç tl, usd kaç tl, eur kaç tl, bugün dolar kaç tl, bugün euro kaç tl…