PKK sadece Türklerin değil aynı zamanda Kürtlerin de büyük bir sorunudur. Terör ne Türk ne de Kürt tanıyor. Bazı milletvekillerinin “sayın” diye hitap ettiği ve özgürlüğünü istediği ‘İmralı canavarı’ hapisten çıkarsa sanki Kürtler rahata erecekmiş gibi davranmalarına da anlam veremiyorum. Yıllarca Kürtleri katletmiş bir insanı nasıl bir zihniyet Kürtlerin kurtarıcısı olarak görür anlamak zor.

Sponsor Bağlantılar

Toplanmış bir grup,dağdan inen PKK’lı teröristleri alkışlamaktadırlar. Sizce Kürt vatandaşlarımız kendilerine ve Türk kardeşlerine acı çektirenleri alkışlarlar mı? Şimdiye kadar hangimiz gördü yolda yürürken Kürtçe konuşan bir kişinin dövüldüğünü,dövülmez çünkü ülkemizde yaşayanlar birbirlerini sevmektedirler.

Hükümetimizin yaptığı ‘Kürt Açılımını’ benim destekleyip desteklememem önemli değildir, asıl önemli olan hükümetimize göre yurdumuza refah getirecek olan bu açılımın TÜRKİYE CUMHURİYETİ’ ne zarar vermeden, sağlıklı bir şekilde bitirilmesidir. Bazıları ‘kürdistan’ adında Türkiye topraklarının bir kısmını içine alan hayali bir devleti kurma çabasındalar. Oysa bunun bir hayal olduğunu ne zaman anlayacaklar bilmiyorum.

Abdullah Öcalan serbest olduğu günlerde PKK için kandırdığı gençleri kanlı eylemlere sürüklemiş, kendisi ise rahat bir yaşam sürmüştü. İşte öldürmeyi farz bilen böyle bir insana hala inanıp, kanmak saçmalık değil midir? Elbette saçmalıktır. Türk Askeri Kürtleri öldürüyor diyen birisi, Kürtleri terörist saymaktadır. Çünkü ‘Türk Askeri’ Kürt kardeşlerimizi değil PKK’lı teröristleri öldürmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşlarına sesleniyorum: terör Türk-Kürt kardeşliğini bozmak istiyor özellikle şu günlerde PKK’nın ve bazı PKK yandaşlarının kışkırtmalarına karşı son derece uyanık olmamız gerekmektedir. Ve ülkemize karşı büyük bir kin besleyen bazı devletler bu durumu TÜRKİYE CUMHURİYETİ’nin aleyhine kullanabilirler. İşte bu devletlerin oyunlarına da gelmememiz lazım.