Sevgililer Günü Mesajları, sevgililer günü sözleri, sevgililer günü ile ilgili mesajlar, sevgililer günü ile ilgili sözler, sevgililer günü sms mesajları, sevgililer günü sms sözleri, 14 şubat sevgililer günü mesajları, 14 şubat sevgililer günü sözleri…

Sponsor Bağlantılar

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Mesajları 1
Aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır; Konuşursa çatışma, susarsa savaş, severse devrim olur. Tutki ben eşkiyayım ve seni seviyorum… (Latif Akgün)

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Mesajları 2
Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin incitanem… Sevgililer günümüz kutlu olsun. Daha nice yıllara.

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Mesajları 3
Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Mesajları 4
Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajları 5
O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Mesajı 6
Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki seni çok özlendim… Sevgililer günün kutlu olsun özlemim!

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Mesajı 7
Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Mesajı 8
Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Mesajı 9
Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Mesajı 10
Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Sözleri 11
Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu. Yanağına ufacık bir öpücük kondurdu, hissettin mi? Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Aşkım…

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Sözleri 12
Sen Tanrıya dilediğim dilek, göklere uzanan ellerimsin.
Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin.
Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerim ve daima benimsin… (Gürkan Küçük)

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Sözleri 13
Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Sözleri 14
Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günün kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Sözleri 15
Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü İle İlgili Mesajlar 16
Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü İle İlgili Mesajlar 17
Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü İle İlgili Mesajlar 18
Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü İle İlgili Mesajlar 19
Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü İle İlgili Mesajlar 20
Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel olur.Benim en uzun ve en güzel rüyam, şu an bu mesajı okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biriciğim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibideğil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sana sarılmak için çıldırıyorum…

Sevgililer Günü Mesajları

 

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları 21
Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü Mesajları

 

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları 22
Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Sevgililer Günü Mesajları

 

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları 23
Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Sevgililer Günü Mesajları

 

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri 24
Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Sms Mesajları 25
Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı sende gördüm aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Sms Mesajları 26
Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Sms Sözleri 27
Çoğalarak seviyorum seni, giderek daha çok…
Her şeyi yeniden biriktirir gibi, çoğala çoğala.
Uzaklığında da, yakınlığında da her zamanda ve her mekânda…
Geceleri kısaltıp gündüz oluyorsun, gündüzleri bitirip yıldız oluyorsun.
Daha çok seviyorum seni, yaramın kanamasını kesen bir ilaç gibi.
Bir kıvılcımdan, bir yangına dönüşür gibi, büyüyerek ve daha çok.
Her an daha çok…
Sevgililer günün kutlu olsun aşkıııımm…
Seni çoooook seviyorum… (Serhat)

Sevgililer Günü Mesajları

 

Sevgililer Günü Mesajları 28
Aşk, yalnız sende gerçekmiş… Seninle aşkı yaşamak hiçbir şeye değişilmezmiş… Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım.

 

Sevgililer Günü Özel Makaleleri:

Sevgililer Günü Tarihi
Sevgililer Günü Şiirleri
Sevgililer Günü Resimleri
Sevgililer Günü Mesajları
Sevgililer Günü Hediyeleri
Sevgililer Günü Videoları
Sevgililer Günü Kartları
Sevgililer Günü İle İlgili Herşey (14 Şubat)